GAGGANAU İLE EVİNİZİ YENİLİĞE AÇIN

Güreller, mutfak eşyalarına getirdiği yeniliklerle modern hayata büyük esneklik ve kolaylık sağlıyor. Mutfak eşyaları konusunda hem tekniği hem de tasarımıyla bir numara olan Gagganau ürünlerini Ankara Güreller’de bulabilirsiniz.


Prestijli ürünleriyle inovasyonu mutfaklarda alışkanlık hâline getiren Güreller, en önemli mutfak eşyası markası olan Gagganau ile bu vizyonunu destekler. Gagganau, tasarım olarak bir yandan göze hitap ederken bir yandan da mutfaklarınıza şıklığı getirir. Teknik özellikleriyle işlerinize mükemmel kolaylık sağlayan endüstriyel tasarımlarıyla da mutfaklarınızı benimseten Gagganau; kahve makineleri, şarap iklimlendiricileri, ocakları, buzdolapları, fırınları ile mutfağınızın her alanına yeni bir soluk katar. Zanaatkar ellerin ürünü olan Gagganau, mutfaklarınıza aynı zamanda özgünlüğü de sunar. Üstün performans göstermek üzerine tasarlanan Gagganau cihazları, ileri teknolojiyi mutfaklarınıza entegre ederek aynı zamanda size ilham olur. Paslanmaz çelik buzdolapları, geniş şarap soğutucuları ile mutfağınızın her alanına kolaylık sağlar. Fırınlar, ankastre, kahve makinesi, set üstü ocakları, Teppan Yaki ile yaratıcılığınızı mutfaklara taşır. Gagganau mutfak eşyalarının sahip olduğu minimalist tasarım, fırçalanmış paslanmaz çelik, alüminyum veya cam elemanları gözler önüne serer. 


Ankara Güreller, Gagganau ile yüksek verimliliğe sahip çözümleri, tasarım çeşitliliği ve kolay kurulumu simgeler. Yaratıcı estetik tasarımları ve üstün özelliklere sahip ürünleri ile seçkin mutfaklara değer katan Gaggenau’nun en özel tasarımlı ürünlerini Ankara Güreller’de bulabilirsiniz.